close

آخرین اخبار از تحریم های آمریکا علیه ایران


اجاره ساعتی انواع خودروهای لوکس بدون ضامن


اجاره ویلای ارزان فقط با 50 تومن


اجاره ویلا

WordPress theme App Templates

ساخت دوربین دید در شب با یک دوربین معمولی ساده

ساخت دید در شب خود را از یک دوربین معمولی

ترجمه شده توسط گوگل

دید در شب دستگاه جالب است و نه که همواره مجذوب تمام handymen. با دوران ظهور از دوربین های دیجیتال در حال حاضر شما می توانید خود را یک دستگاه از خشکسالی تجاری مواد در دسترس ساخت. CCD یا CMOS دوربین خود سنسور حساس به اشعه مادون قرمز تا حدود 1000 نانومتر است. حساسیت آن نسبت به اشعه مادون قرمز مصنوعی با استفاده از فیلتر مادون قرمز مسدود کردن به طیف وسیعی از طول موج چشم انسان مشاهده می کنید محدود شده است. همانطور که ما نیاز به یک سنسور حساس به اشعه مادون قرمز، ما می خواهیم به حذف فیلتر. شما می توانید گام حذف آن گام بر روی عکس های زیر را ببینید. پس از آن ما روشنایی مادون قرمز به دوربین اضافه آن را تبدیل به یک دوربین دید در شب. به عنوان منبع نور مادون قرمز استفاده مادون قرمز دیود لیزر 1W 808nm به ، کار با خروجی کاهش از 500mw. من دیود با یک فیلتر مات که نور گسترش مجهز شده است. استفاده از دیود لیزر با راندمان بسیار بالا است. اشکال آن این است که در آن خطرناک است. روشنایی امن تر می توانید با استفاده از کانون توجه مادون قرمز در اصل لامپ incadescent (بازتابنده که با فیلتر عبور می کند تنها اشعه مادون قرمز) یا مادون قرمز LED ساخته شده است. مناسب LED های با طول موج حدود 840 یا 850 نانومتر می باشد. هم وجود دارد LED های با طول موج 950 نانومتر و یا 940 در بازار، اما CCD حساسیت کمتری نسبت به طول موج گزاره است. دید در شب با نور نامرئی مادون قرمز - پس این راه شما می توانید یک دید در شب فعال ساخت است. این دید در شب نه تنها به شما اجازه دیدن در تاریکی، بلکه به گرفتن عکس و یا ساقه فیلم در تاریکی.

WARNING !!!
- کلاس چهارم لیزر! اشعه لیزر نامرئی - یک خطر جدی آسیب چشم وجود دارد. همه چیز شما در معرض خطر خود شما انجام دهد. من مسئولیت هر گونه خسارت که شما خودتان را باعث شود و یا هر کس دیگری را ندارد. برای عملیات امن تر، استفاده از یک منبع مختلفی از روشنایی IR از لیزر مادون قرمز.
- فلش دوربین شامل مدارهای با ولتاژ کشنده! خازن در فلش عکس باقی می ماند ولتاژ خطرناک است ممکن است به اتهام را حتی پس از منبع تغذیه (باتری یا آداپتور) قطع شد.
- اصلاح دوربین ممکن است غیر قابل برگشت می باشد و دوربین پس از آن ممکن است unsuitably برای استفاده از نرمال باشد. این تغییر به طور کامل می توانید دوربین را از بین ببرد.


دوربین من تصمیم به آن و یک دوربین دید در شب بازسازی.

جداسازی قطعات و تست دوربین قبل از خارج کردن فیلتر مادون قرمز.


دوربین هیئت مدیره قبل از خارج کردن فیلتر مادون قرمز (عنصر CCD است که در سمت راست).

CCD قبل از خارج کردن فیلتر مادون قرمز


CCD afred حذف فیلتر مادون قرمز


مادون قرمز (IR) جزئیات فیلتر

بعد از برداشتن فیلتر، حساسیت دوربین به اشعه مادون قرمز چند بار افزایش می دهد. تصویر کنترل از راه دور مادون قرمز LED (احتمالا 940nm) است.

در دست اجرا دوربین دید در شب DIY با نور لیزر مادون قرمز.


دید در شب خانگی - من فقط باید برای قرار دادن پشت جلد.


عکس گرفته شده در کل تاریکی - حالت عکس رنگی.


عکس های بیشتر در تاریکی - به حالت سیاه و سفید روشن است.


:: برچسب ها : ساخت دید در شب با یک دوربین معمولی , چگونه دوربین معمولی خود را دوربین دید در شب کنیم , اموزش ساده تبدیل دوربین معمولی به دوربین دید در شب , تبدیل دوربین معمولی به دوربین دید در شب , تلویزیون سری M سامسونگ
ن : مدحج
ت : شنبه 6 شهريور 1395
تلویزیون سری M سامسونگ یخچال و فریزر