close

آخرین اخبار از تحریم های آمریکا علیه ایران


اجاره ساعتی انواع خودروهای لوکس بدون ضامن


اجاره ویلای ارزان فقط با 50 تومن


اجاره ویلا

WordPress theme App Templates

دید در شب و عکس با مادون قرمز

دید در شب و عکس با مادون قرمز

ترجمه شده توسط گوگل

آیا تا کنون فکر چگونه باغ و یا اشیاء خود را در اطراف شما در طیف مادون قرمز نگاه می کنید؟ آیا تا به حال متوجه شدم که حتی اگر شما در تاریکی ها هستند، کسی می تواند به راحتی شما را تماشا کنید؟ دوست اشیاء است که که به عنوان سیاه و سفید ظاهر می شود طیف حتی نامرئی روشن یا شفاف به شما بگویم؟ که دو چیز که به عنوان همان ظاهر ممکن است کاملا متفاوت است؟ خودتان را ببینید. فراتر از طیف مرئی است. شما نمی توانید این کار را با چشم غیر مسلح ببینید، اما پس از اصلاح جزئی از تجهیزات معمولا در دسترس شما می توانید همه چیز را ببینید :) قبلا دیده نشده.


در هر دوربین معمولی یا دوربین مادون قرمز (IR) مسدود کردن فیلتر به تصاویر به دست آمده به نظر می رسد به عنوان با چشم غیر مسلح دیده می شود.

بعد از برداشتن فیلتر مسدود کردن IR، سنسور می شود حساس به نور مادون قرمز. سپس شما می توانید مخلوطی از نور مرئی و مادون قرمز در تصاویر را ببینید. شما می توانید ببینید که چگونه به ایجاد تغییر در دوربین معمولی یک دوربین و یا دید در شب مادون قرمز را به. شما می توانید دید در شب با اضافه کردن نور مادون قرمز ساخت.

یکی که انتقال IR و بلوک های نور مرئی - اگر می خواهید به ساقه تنها تصویر نور مادون قرمز، شما باید فیلتر مخالف استفاده کنید. این ممکن است در کنترل از راه دور پیدا شده است. آن را در اینجا مورد استفاده قرار گرفت به تصویب نور IR LED، اما شما اجتناب از دیدن داخل از کنترل از راه دور :).


لنز دوربین های وب


remowing پس از لنز شما می توانید CCD را ببینید


لنز جدا


لنز دوربین پس از حذف فیلتر مادون قرمز.


IR مسدود کردن فیلتر. این بلوک IR نور و طیف مرئی عبور می کند.


پوشش شیشه ای از کنترل از راه دور به عنوان سیاه و سفید به چشم انسان ظاهر می شود. فقط در تصویر خود را به عنوان یک دوربین اصلاح نشده و جو در زمان می توانید آن را ببینید (سمت چپ). بادامک با فیلتر IR حذف، با اشاره به: بیند آن را به عنوان روشن (راست). اگر چه آن را مانند دو عکس نگاه کنید نه در حال نشان دادن همان جسم!


در مورد فیلتر مسدود کردن IR، وضعیت معکوس شده است: در سمت چپ که توسط چشم انسان دیده می شود. در سمت راست عکس از طریق شیشه ای از کنترل از راه دور - تنها جزء مادون قرمز به ضرب گلوله کشته شد. فیلتر به نظر می رسد در اینجا به عنوان یک کاملا مات.


طیف اندازه گیری حساسیت.
اولین دوربین پاک نشده - حساس را فقط به نور مرئی است.
حذف دوم فیلتر مسدود کردن IR. دوربین در حال حاضر به هم نور مرئی و مادون قرمز حساس است.
اضافه شده سوم فیلتر کنترل از راه دور - انتقال تنها نور مادون قرمز.
سنسور CCD IR نزدیک (IR1 در اینجا) به عنوان نارنجی، دور مادون قرمز (IR2) و سفید می بیند.


قبل از حذف فیلتر IR LED در کنترل از راه دور به نظر می رسد کم نور (سمت چپ)، پس از حذف به نظر می رسد بسیار روشن است. (چشم غیر مسلح هیچ نوری در همه نیست.)


آبی بر روی سوئیچ از لپ تاپ LED. عکس سمت راست از طریق شیشه ای گرفته شده از کنترل از راه دور (فقط انتقال IR)، به نظر میرسد که سوئیچ خاموش است، اگر چه روشن است به عنوان در عکس چپ دیده می شود.


وضعیت مشابه با مانیتور لپ تاپ. عکس مادون قرمز در سمت راست نشان می دهد آن است که تقریبا هیچ نور مادون قرمز ساطع می کند.


عکس مادون قرمز از خارج. به طور معمول، گیاهان سبز تیره به نظر می رسد بسیار سبک است.


عینک آفتابی آبی ظاهر می شود که به طور کامل در طیف مادون قرمز شفاف است.


نوک آهن لحیم کاری در طیف مادون قرمز.


مقایسه 10W صرفه جویی در انرژی لامپ (فلورسنت فشرده) و 40W لامپ معمولی است. هر دو خروجی نور قابل مقایسه است. اما نه در طیف مادون قرمز. وجود دارد فلورسنت ساطع می کند تقریبا هیچ نور IR، اما لامپ incadescent طبیعی می درخشد روشن در مادون قرمز بسیار ..


LED های قرمز، مادون قرمز، سبز، IR، آبی. در طیف مادون قرمز، همه به جز سبز SEEM بی رنگ.

من
ما من مادون قرمز :). همچنین توجه داشته باشید پیراهن من، که به نظر میرسد تقریبا سفید، هر چند آن را سیاه و سفید است.


پرچم کشورهای اروپایی - طیف مرئی و مادون قرمز است. ترین جوهر SEEM سفید در مادون قرمز است. پرچم مقدونیه قابل رویت نیست در همه.


فر و اجاق :)


صفحه نمایش VFD در ضبط ویدئو VHS. در مادون قرمز PhOH (سمت راست) شما می توانید ببینید رشته بخاری آن درخشان است.


3 × 5 میلی متر IR در 80 میلی آمپر کنونی شد.


دید در شب خانگی در عمل. تصویر در تاریکی کامل روشن شده توسط LED ها نشان داده شده در بالا :) گرفته شده است.


دیودهای نوری IR. به نظر می رسد سیاه و سفید، اما در طیف مادون قرمز آنها شفاف هستند :):: برچسب ها : دید در شب , تبدیل دوربین موبایل به دوربین دید در شب , عکس مادون قرمز , مادن قرمز , دید در شب و عکس با مادون قرمز , تلویزیون سری M سامسونگ
ن : مدحج
ت : شنبه 6 شهريور 1395
تلویزیون سری M سامسونگ یخچال و فریزر