close

آخرین اخبار از تحریم های آمریکا علیه ایران


اجاره ساعتی انواع خودروهای لوکس بدون ضامن


اجاره ویلای ارزان فقط با 50 تومن


اجاره ویلا

WordPress theme App Templates

لامپ LED

لامپ LED

ترجمه شده توسط گوگل

چراغ لامپ (لامپ رهبری دیود) گاهی هم به نام لامپ حالت جامد و یا لامپ های حبابی LED حال تبدیل شدن بسیار محبوب در سال گذشته است. آنها منبع مقرون به صرفه از نور هستند. 3W - خود اگر چه شار LIGTH با معمولا (در سال 2010) به لامپ های رشته ای و یا صرفه جویی در انرژی لامپ های فلورسنت برابر نیست، مزیت آنها مصرف برق بسیار کم، در اکثر موارد 0.5 است. خوشبختانه، قدرت و نور خروجی از LED جدید سرعت در حال افزایش هر سال از آنجا که آنها تحت develompent فنی سریع. ما می توانیم رنگ های مختلف را انتخاب کنید، اما احتمالا برای LED های سفید برسد. LED ها سفید درجه حرارت انتخاب بین نور های مختلف، از گرم تقلید سفید لامپ های معمولی به نور روز (2700-10 000km). شما همچنین نیاز به تصمیمگیری بین نقطه و منتشر کننده LED ها. این انتخاب بسیاری از انواع تابش از زاویه 10 درجه تا 150 درجه می باشد. ال ای دی قیمت با پیشرفت های فنی در ادامه به کاهش است، بهره وری نورانی رشد می کند. تبدیل شدت به شار نور می تواند در ماشین حساب آنلاین من .

به قدرت لامپ LED از برق مورد نیاز است برای ایجاد یک منبع تغذیه مناسب یا بالاست. برای قدرت کم و ابعاد کوچک ترانسفورماتور یک انتخاب خوب نیست، بنابراین، ظرفیت بارش شایع ترین استفاده از با استفاده از یک خازن به AC 250V بهترین در کلاس X2 است ~. مقاومت در سری (220R - 2K2) استفاده می شود برای محدود کردن جریان هجومی. خازن توسط یک مقاومت موازی امنیتی در اطراف مقاومت 1M، که اطمینان حاصل تخلیه آن پس از خاموش کردن ارائه شده است. ولتاژ کاهش است که توسط یک دیود پل کوچک جبران می شود. بسیاری از LED ها برای جریان به جریان 20mA طراحی شده است، این مربوط فعلی (در صورت تعداد کمی از LED ها) که در اطراف خازن 330nF. LED ها را می توان به مجموعه ای از مقدار مختلف متصل شود، بدون تغییر ارزش از اجزای به مورد 20 برای مقادیر بزرگتر از LED ها و ظرفیت بزرگتر را انتخاب کنید. محاسبه آنلاین از اجزای لامپ های LED در زیر آمده است. اندازه شایع ترین LED 5 میلی متر است.
برای اولین لامپ LED من هم انتخاب 5 قطعه از سفید سرد 5mm و با در حال حاضر از 20 میلی آمپر و زاویه زیادی از 150 درجه سانتی LED. من آن را به پایه E27 از لوله های فلورسنت فشرده قدیمی ساخته شده است. این دیود تنها 200mcd روشنایی با توجه به زاویه بزرگ است.
برای لامپ LED دوم من 15pcs از 5 ال ای دی میلی متر با روشنایی معمولی از 15،000 MCD و زاویه 25-30 درجه را انتخاب کرد. حداکثر جریان آن 30 میلی آمپر، 3.1 V قطره، طول عمر 100 000h است. سوکت است دوباره از انرژی بهینه ساز E27. منبع با الکترولیت بهبود یافته است. این حذف اثر چرخان، و همچنین محافظت از ال ای دی از جریان هجومی و خوشه در برق. LED های با حال حاضر حدود 20mA ارائه شده است. نور بسیار مناسب و معقول است.

اخطار! منبع تغذیه این لامپ LED کند انزوای galvanical وجود نداشته باشد. مدار کل از جمله در LED ها به ولتاژ اصلی متصل می شود. قطعات رسانا باید حفظ شود در برابر لمسی. استفاده از یک فیوز یا یک مقاومت فیوزی در ورودی. شما این ساخت در معرض خطر خود را. شوک الکتریکی و یا خطر آتش سوزی.

شماتیک از لامپ های LED برای خط 230V 50Hz است با 20 ال ای دی میلی آمپر است.
شماتیک از لامپ های LED برای خط 230V 50Hz است با 20 ال ای دی میلی آمپر است.

پایه و اسپری کلاه CFL :)
پایه و اسپری کلاه CFL :)

انتشار 5 ال ای دی میلی متر 200mcd 150 درجه در شکل معمولی خود
انتشار 5 ال ای دی میلی متر 200mcd 150 درجه در شکل معمولی خود

LED ها در یک کلاه
LED ها در یک کلاه

آماده برای مونتاژ
آماده برای مونتاژ

در حال بستن
در حال بستن

و آن را می درخشد! :)
و آن را می درخشد! :)

لامپ با لامپ LED
لامپ لامپ LED

لامپ LED نزدیک
لامپ LED نزدیک

آن را مانند این به نظر می رسد
آن را مانند این به نظر می رسد

ساخت لامپ LED 2 آغاز می شود
ساخت لامپ LED 2 آغاز می شود

LED های سری لحیم در یک دایره پلاستیکی
LED های سری لحیم در یک دایره پلاستیکی

تست لامپ LED 2
تست لامپ LED 2

در حال بستن
در حال بستن

لامپ LED تکمیل 2
لامپ LED تکمیل 2

و در نور
و در نور

این می درخشد خوب
این می درخشد خوب

ماشین حساب آنلاین لامپ LED

فرم اول اجازه می دهد تا شما را به محاسبه مولفه های لامپ LED با توجه به در حال حاضر و تعداد LED ها، ولتاژ خود را رها و برق پارامترهای مورد نظر. فرم دوم محاسبه معکوس است - محاسبه جریان را از طریق LED ها را با توجه به ارزش های شناخته شده از اجزای. و همچنین این اجازه می دهد به منظور بررسی چقدر فعلی با گرد کردن مقادیر محاسبه شده در فرم اول است. داده ها آبی را وارد کنید. داده قرمز محاسبه خواهد شد. افت کل از LED نباید بزرگتر از نیمی از دامنه برق (162V در صورت خطوط ~ 230V) از آنجا که لامپ LED دوست حساسیت بیشتری نسبت به نوسانات برق (انحراف برق از 10٪ دوست باعث تغییر باشد در LED بزرگ فعلی از 20٪). این می گوید "خطا" زمانی که این مورد نیاز است آشنا نیست و یا برخی از مقدار صفر حرام است.ولتاژ برق: V ~
برق فرکانس: هرتز
چراغ افت ولتاژ:
مورد نظر LED کنونی: میلی آمپر
تعداد LED سری:
ظرفیت C1:
میکروفاراد
ظرفیت C2:
میکروفاراد
ولتاژ در C2 (به به بیش از این امتیاز می شود)
مقاومت R1 و R2 (هر دو یکسان):
اهمولتاژ برق: V ~
برق فرکانس: هرتز
چراغ افت ولتاژ:
تعداد LED سری:
ظرفیت C1: میکروفاراد
مقاومت R1: اهم
مقاومت R2: اهم
در حال حاضر از طریق LED ها:
میلی آمپر
:: برچسب ها : لامپ LED , محاسبه آنلاین LED] , تلویزیون سری M سامسونگ
ن : مدحج
ت : شنبه 6 شهريور 1395
تلویزیون سری M سامسونگ یخچال و فریزر