close

آخرین اخبار از تحریم های آمریکا علیه ایران


اجاره ساعتی انواع خودروهای لوکس بدون ضامن


اجاره ویلای ارزان فقط با 50 تومن


اجاره ویلا

WordPress theme App Templates

فرستنده 5 وات AM

فرستنده 5W

7MHz AM

ترجمه شده توسط گوگل

در اینجا یک نمودار از یک فرستنده ساده در موج کوتاه 7MHz باند (40 متر) است. مدار شامل چهار ترانزیستور، انواع معمول آسان برای پیدا کردن. اولین ترانزیستور عمل به عنوان یک اسیلاتور کریستالی کنترل می شود. فرکانس را می توان با تغییر تغییر کریستال تنظیم در محدوده از حدود 3.5-14 مگاهرتز امکان پذیر است. مرحله دوم یک تقویت کننده است. در اینجا، هنوز هم با قدرت کم کار می کند و بنابراین می تواند در جمع برای سادگی مقاومت صرف شود. مرحله سوم یک مقاله جمع آوری LC. ترانزیستور دارای یک کولر کوچک، توان خروجی آن در حال حاضر نزدیک به 1W. در این مرحله ما نیز معرفی AM مدولاسیون. مدولاسیون است یک چوک اندوکتانس بالا، ممکن است به عنوان ثانویه ترانسفورماتور از کوچک استفاده می شود. من یک 9V سیم پیچ ترانسفورماتور 220 / 9V 1،6VA استفاده می شود. نوسان ساز دو چوک است 2X 6 تبدیل 0.5 میلی متر سیم در قطر سیلندر فریت 5 میلی متر. انسداد درجه سوم هوابرد است و 24 تبدیل می شود 0.5 میلی متر زخم سیم در قطر 10mm و. انسداد آخرین مرحله، هوا دارای 20 تبدیل می شود 0.8 میلی متر زخم سیم در قطر 15MM و. سیگنال مدوله از خواب بیدار آخرین ترانزیستور که در عمل به عنوان یک تقویت کننده کلاس A دارای یک فرو رفتن حرارت به اندازه کافی بزرگ است. برای جمع آوری یک مدار برای کاهش هارمونیک است. خازن تنظیم آنتن تنظیم می کند. لامپ به خروجی تنها به عنوان یک کنترل عمل می کند و می توان آن را بعد از اتصال بازیابی جایگزین شده است.
هنگامی که بهره برداری فقط آنتن و سیگنال منبع صوتی وصل کنید. مدار با یک 12V طراحی و مصرف حدود 800 میلی آمپر است. پس از آن فقط مجموعه خازن تنظیم. احتیاط - زمانی که شما در فرستنده به نوبه خود بدون آنتن متصل می تواند باعث آسیب (به خصوص پایان دادن به ترانزیستور).

توجه! با استفاده از این فرستنده بدون اجازه غیر قانونی است.

نمودار فرستنده 7MHz 5W AM (40 متر)

این است چگونه می فرستنده من را در کادر ساخته شده است و morzeovku دکمه حجم پتانسیومتر. من یک جعبه فلزی از نوع سوئیچ ها داده استفاده می شود.


:: برچسب ها : فرسنده رادیویی , فرستنده AM , تلویزیون سری M سامسونگ
ن : مدحج
ت : شنبه 6 شهريور 1395
تلویزیون سری M سامسونگ یخچال و فریزر