close

آخرین اخبار از تحریم های آمریکا علیه ایران


اجاره ساعتی انواع خودروهای لوکس بدون ضامن


اجاره ویلای ارزان فقط با 50 تومن


اجاره ویلا

WordPress theme App Templates

کوره القایی

گرمایش(کوره)القایی

ترجمه توسط گوگل

اصل گرمایش القایی ساده است. سیم پیچ ایجاد یک میدان مغناطیسی با فرکانس بالا و اشیاء فلزی در سیم پیچ باعث جریان های گردابی که حرارت دادن آن. تلفات پسماند همچنین به گرمایش کمک. حتی برای یک سیم پیچ کوچک شبیه به این و در مورد 100A فعلی مورد نیاز است، بنابراین، به صورت موازی با سیم پیچ یک خازن رزونانس، که جبران شخصیت القایی آن وجود دارد. مدار سیم پیچ خازن باید در فرکانس رزونانس آن هدایت می شود. در حال حاضر هارد بسیار کمتر از حال حاضر از طریق سیم پیچ. منبع تغذیه ماسفت ساده نیمه پل های IR2153 مدار کنترل می شود. این ماسفتهای یک هیت سینک کوچک است. فرکانس عامل است که توسط یک پتانسیومتر به رزونانس تنظیم شده است. رزونانس است که توسط یک لامپ نئون نشان داد. فرکانس را می توان در طیف وسیعی از حدود 20 تا 200 کیلو هرتز کنترل می شود. مدار کنترل نیاز به ولتاژ کمکی 12-15Vdc. من با استفاده از یک آداپتور خروجی دیوار کوچک است، اما از آنجا که تنها چند میلی آمپر مورد نیاز است، شما می توانید رسوب مقاومت یا خازن استفاده کنید. از آنجا که راننده خروجی نمی تواند به طور مستقیم متصل شود، یک چوک تطبیق در سری وجود دارد. آن را تا حدود 20 نوبت قطر 1.5 میلی متر در 8x10 میلیمتر هسته فریت و قدرت می توان با تنظیم فاصله هوایی تعیین شده است. گرمایش القایی به طور مستقیم از برق طراحی شده است. این است که با استفاده از تمام موج ولتاژ را جبران و بدون فیلتر خازن الکترولیتی. یک لامپ است که در سری متصل به محدود کردن جریان و صرفه جویی در مدار در شرایط گسل، اضافه بار و یا تنظیم بد است.
سیم پیچ کار گرمایش القایی باید سیم مسی بسیار قوی و یا بهتر و لوله مس و حدود 12 تا 30 نوبت در قطر 3/10 سانتی متر است. apacitor رزونانس است با توجه به جریان بزرگ ساخته شده از بسیاری از (حداقل 6) خازن. در مورد من، سیم پیچ دارای 26 نوبت و ظرفیت 6 * 250V ~ 330N است. هر دو gettinh بسیار گرم بعد از عمل دیگر است. فرکانس رزونانس حدود 29 کیلو هرتز است. ما مدار رزونانس است سریعا مونتاژ، با یک آزمایش کمی بیشتر، شما می توانید نتایج بسیار بهتری دست یابد. این اولین تلاش من در گرمایش القایی است.
من هم توصیه:
گرمایش القایی II.
گرمایش القایی III. با IGBT

اخطار! مدار گرمایش القایی با الکتریکی به برق متصل است و شامل ولتاژ کشنده! استفاده از یک پتانسیومتر با شفت پلاستیکی. میدان الکترومغناطیسی با فرکانس بالا می تواند مضر باشد و می تواند دستگاه های الکترونیکی و رسانه های ذخیره سازی آسیب برساند. مدار است که باعث تداخل الکترومغناطیسی ویژه. این ممکن است شوک الکتریکی، سوختگی یا آتش سوزی شود. همه چیز شما در معرض خطر خود شما انجام دهد. من مسئولیت هر گونه آسیب خود را ندارد.


شماتیک های حرارت کوچک القایی ساده است.


گرمایش پیچ به رنگ نارنجی


فویل آلومینیوم.


هنگامی که بیشتر


پیچ دیگر.


کاسه فلزی با آب جوش.


سیم پیچ کار، ظرفیت، تطبیق سلف و LAPM شاخص های نئون.


اینورتر.


این کار را با یک پیچ گوشتی حرفه ای نیست.


دوباره فویل آلومینیوم.


ذوب قلع.


اخطار - پول به سرقت رفته در حال سوختن :-)


:: برچسب ها : کوره القایی , کوره , گرمایش القایی , تلویزیون سری M سامسونگ
ن : مدحج
ت : شنبه 6 شهريور 1395
تلویزیون سری M سامسونگ یخچال و فریزر