close

آخرین اخبار از تحریم های آمریکا علیه ایران


اجاره ساعتی انواع خودروهای لوکس بدون ضامن


اجاره ویلای ارزان فقط با 50 تومن


اجاره ویلا

WordPress theme App Templates

لیزر قوی 1 وات(صنعتی)

1W لیزر دیود 808nm مادون قرمز

ترجمه شده توسط گوگل

من به تازگی موفق به دریافت چند اگر دیودهای لیزری قدرتمند است. آنها 1W قدرت و 808nm به طول موج است. این طول موج به نوعی برای سبز پمپاژ DPSS لیزر است. این LED نیز نیز برای مقاصد صنعتی و پزشکی و یا برای نور infracamera استفاده می شود. کسانی که قدرت از دیودهای لیزری با چند بار بالاتر از قدرت دیود از دیسک های CD-RW و DVD-RW (مشعل). در ابتدا سعی من متصل کردن دیود در میان پره های هیت سینک. این ثابت می ناکافی باشد. دیود بعد از 10-20s بیش از حد گرم است. من پیدا کردم که دیود گزاره در مجاورت نزدیک می توانید پلاستیکی سیاه و سفید و یا نوار عایق حتی بدون اپتیک سوزاند. من هم سعی کردم پرتو تمرکز لنز برگزار شده توسط دست دادن :) اما آن است که یک راه حل ایده آل نیست. سپس من دیود به هیت سینک از منبع ATX متصل شده است. دیود دارای یک تماس گرمایی بسیار بهتر است و بیش از حد است. من نوری از درایو CD-ROM در مقابل دیود قرار داده است. این می تواند به تمرکز پرتو بهتر است. من می ترسم که لنز پلاستیکی ذوب خواهد شد بود، اما این اتفاق رخ نداد. اشکال آن این است که لنز دشوار است به تنظیم دقیقا در محور دیود و بنابراین پرتو متمرکز نیست بسیار خوب است. همچنین من در مورد استفاده از سیستم فوکوس الکترومغناطیسی از یک سی دی یا دی وی دی درایو و تمرکز با استفاده از یک پتانسیومتر فکر می کرد، اما در نهایت من آن را امتحان کنید. من موفق به دریافت بدنه با لنز شیشه ای است که برای دیودهای قرمز از حدود 600nm و دیودهای مادون قرمز با بیش از 800Nm در طراحی شده است. قطر دیود 9MM است، پرونده را به پنجم مکان با لنز اجازه می دهد دقیق تمرکز از لیزر توسط کوبیدن لنز در "کرم" با یک موضوع خوب است. این می تواند یک نقطه در نزدیکی و همچنین به پرتو موازی تمرکز می کنند. دیودهای لیزری را می توان با یک منبع تغذیه قابل تنظیم با مقاومت در سری (راه حل ضعیف) و یا با استفاده از یک منبع جریان با LM317T، از ولتاژ دلخواه در محدوده 7-16V (راه حل بهتر) اداره طراحی شده است. مدار LM317T باید در هیت سینک قرار داده است. در حال حاضر توسط مقاومت R1 تعیین می شود. ارزش خود را با محاسبه فرمول R = 1.25 / I. شما می توانید آن مقاومت و یا ترکیبی از مقاومت استفاده تعیین می شود: 3R3 3X / 0.6 W موازی برای 1136 میلی آمپر، 2 0R51 / 1W در سری 1225 میلی آمپر، 1R 1 / 2W برای 1250 میلی آمپر است.

اخطار - اشعه لیزر
لیزر کلاس IV
اخطار! دیودهای لیزری را از درایو DVD-RW ساطع اشعه لیزر مرئی و نامرئی و آنها را بسیار خطرناک هستند! همیشه نور خود را می تواند چشم ها آسیب برساند. شما هرگز نباید به دیود کار نگاه کنید و حتی بدون لنز یا نقطه آن بر روی یک سطح بازتابنده. پرتو لیزر را می سوختگی یا آتش سوزی شود. معمولا این یک لیزر کلاس IIIB است. همه چیز شما در معرض خطر خود شما انجام دهد.

توجه: نور نزدیک به مادون قرمز می تواند در شدت بسیار بالا کمی قابل مشاهده است، اما اگر یک وضعیت است که شما در حال حاضر دیدن نور قرمز کم نور وجود دارد، در واقع، شما به دنبال در فشرده فوق العاده سبک و خطر آسیب چشم! روشنایی به ظاهر کوچک است که به دلیل حساسیت بسیار کم از چشم به این طول موج. به همین دلیل، لیزرهای مادون قرمز بسیار خطرناک است. حساسیت دوربین به مادون قرمز با عالی. آنچه که در عکس زیر دیده می شود، می تواند با چشم غیر مسلح دیده نمی شود!


شماتیک فعلی منبع تغذیه برای 1W دیود لیزر و ساده ترین عرضه تثبیت شده است.


پین اوت از 1W 808nm به لیزر دیود و LM317T (TO220 در مورد).

پارامتر ارزش واحد
قطر مورد 9 میلی متر
طول موج 808 +/- 5 نانومتر
قدرت اسمی 1000 میلی وات
جریان نامی 1160 میلی آمپر
حداکثر فعلی 1300 میلی آمپر
جریان آستانه 200 میلی آمپر
افت ولتاژ در من اسمی 1.83
بهره وری دیفرانسیل 1.04 میلی وات / کارشناسی ارشد
حداکثر. دمای عملیاتی 50 ° C
زمان زندگی 10،000 ساعت
زمان زندگی در دست لاما 1 NS
دیتاشیت از 1W دیودهای لیزری 808nm به.


1000MW دیودهای لیزری 808nm به در تا 5 می (9 میلی متر).


در داخل تراشه دیود لیزر با چهار سیم سرب دیده می شود.

در داخل تراشه دیود لیزر با چهار سیم سرب دیده


در داخل تراشه دیود لیزر با چهار سیم سرب دیدهتست دیود اولین لیزر - تا نشان دهد چگونه خنک کننده هرگز نباید دوست دارم :) نگاه کنید. برای اطلاعات بیشتر از 10s آن را نمی تواند استفاده شود. دیود لیزر تقریبا هیچ ارتباطی با هیت سینک.


آزمون دوم - در اینجا آن را واقعا گرم غرق شدن است. دیود است در حرارت نصب غرق پد پایه. می توان آن را بدون مشکل برای چند دقیقه اداره می شود.


رسانه ها از دیود از طریق یک سوراخ در هیت سینک.


جزئیات دیود لیزر نصب.


آزمون دیود لیزر.


لنز از درایو CD-ROM

اپتیک به رادیاتور با یک دیود پیچ.

اپتیک لیزر برای دیود 9 میلی متر با دسته.


اپتیک لیزر جدا


سر لیزر، لنز، پیچ.


این لنز در پیچ.


دیود لیزر در سر.


ماژول لیزر مونتاژ شده است.


جعبه سی دی با یک سوراخ سوخته در آن :).


پرتو لیزر موازی.


پرتو لیزر را به یک نقطه در نزدیکی متمرکز شده است.


این می تواند به سوزاندن و چوب است. کتیبه های سوخته به :) تخته چوبی.


لیزر سوختن را از طریق چهار پلیت پلاستیکی در یک ردیف.


:: برچسب ها : لیزر , لیزر صنعتی , لیزر مادون قرمز , لیزر 1w , تلویزیون سری M سامسونگ
ن : مدحج
ت : شنبه 6 شهريور 1395
تلویزیون سری M سامسونگ یخچال و فریزر